Боксовият промоутър Турки Алалшик обяви, че бившият носител на титли в четири различни категории Саул Алварес ще се изправи срещу шампиона на IBF в супер-средна категория Уилям Скъл на 3-и май. В срещата ше бъдат заложени и поясите на IBA, WBC, WBO, които са в притежание на мексиканския боксьор.

В новината от саудитския милионер се допълва, че при победа Канело ще изиграе още една обединителна битка за пояси през септември.

Кубинецът с германски паспорт Скъл има 23 победи в 23 срещи. 9 oт тях печели с нокаут. В последната си битка той надигра Владимир Шишкин в 12-рундов дуел в Германия.

Припомняме, че само преди два дни промоутърът Алалшик заяви, че Канело има договор за четири битки със саудитската компания “Сезона на Рияд”. 

Следвай ни: