През изминалата седмица се изигра само една среща в Елитната група до 15 години. Там в изтеглен мач се на "Герена" се изправиха Левски и Лудогорец. В останалите две Елитни групи срещи нямаше, поради ангажименти на националите ни отбори в тези възрасти.

Лудогорец измъкна точките на Левски в дербито от 24-ия кръг и по този начин излезе на върха в класирането.

Националният ни отбор до 16 години взе участие в турнира за развитие на УЕФА, който се игра в Босна и Херцеговина. Нашите момчета се представиха на ниво и записа две победи и една загуба.

България U17 записа три победи от трите си мача във втория поток на Европейските квалификации. Нашите момчета спечелиха срещу Малта, Фарьорските острови и Люксембург, като не допуснаха нито едно попадение във вратата си.

Следвай ни: