Наставникът на Лудогорец Игор Йовичевич даде съвместна пресконференция с треньора на Ботев (Пловдив) Душан Керкез преди утрешния финал за Суперкупата между двата тима. На нея предводителят на "орлите" говори с уважение за "канарчетата" и техния наставник.
"Благодаря на Душан за хубавите думи. Това е ново предизвикателство, друг турнир. Утре е финал. Няма значение формата. Всеки иска да спечели този турнир. Това е финал. И двата отбора сме мотивирани. Уважаваме Ботев. Те ни поставиха пред голямо предизвикателство в последните два мача. Няма време за грешки.
И двата мача са много важни. Не можем да мислим по-далеч от утрешния двубой. Борим се за шампионската титла, Купата и Суперкупата. Ботев е добър отбор с добър треньор. Създаде ни проблеми в предишните два мача, но ние сме уверени", каза Йовичевич.
Следвай ни:Снимки: Startphoto