Черно море се класира за финал в турнира SKF Meet the world в Сопот. “Моряците” завършиха първи в своята група и ще срещнат тима на ЦСКА в спора за трофея при родените 2004 година.

В първата среща варненци завършиха 2:2, като на почивката водеха с 2:0 след голове на Стефан Димов и Николай Златев. Любопитното е, че на полувремето нова съдийска бригада ръководи срещата. В последната минута на мача Серги Кешкерян пропусна да донесе успеха, след като не успя да вкара от три метра.

Във втория си мач Черно море постигна успех срещу другия пловдивски тим – Локомотив с 2:0. Попаденията реализираха Алекс Костов и Николай Златев. В последната си среща възпитаниците на Станислав Стоянов разгромиха тима на Металик Сопот със 7:0. По два гола отбелязаха Николай Златев и Марин Петков, а по един добавиха Берк Бейхан, Симеон Иванов и Серги Кешкерян.

Така в последния двубой от надпреварата Черно море ще се бори за трофея с ЦСКА утре, 12 май от 12:30 часа.

Състав: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Валентин Вълчев, Делян Илиев, Мартин Илиев, Николай Златев, Симеон Иванов, Галин Панев, Милен Николов, Серги Кешкерян, Марин Петков (Ангел Дочев, Дойчин Дочев, Никола Атанасов, Николай Трифонов, Богдан Тунчев, Берк Бейхан, Павел Маринов).

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!