Легия (Варшава) разби с 6:0 уелския Карнарвън във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите и си осигури протоколен реванш след седмица. С хеттрик за поляците се отличи испанският нападател Марк Гуал, а последното шесто попадение заби бившият играч на Лудогорец Клод Гонсалвеш.

Именно той успя да открие резултата в 22-рата минута. Минута преди края на първата част японецът Риоя Моришита удвои аванса на Легия и направи 2:0.

През втората част уелския тим окончателно рухна и инкасира още четири гола. Марк Гуал оформи хеттрика си с нови две попадения в рамките на шест минути. В 68-ата минута Легия получи дузпа, но Блаж Крамер стреля в тялото на стража на гостите Стивън Макмълан. Все пак словенският нападател се реваншира и направи 5:0 само три минути по-късно. Крайното 6:0 оформи бившия играч на Лудогорец и ново попълнение за Легия Клод Гонсалвеш в последните секунди на двубоя.