Американският баскетболист с български паспорт Коди Милър-Макинтайър бе сред най-полезните за сръбския си отбор Цървена звезда при победата като гости на Будучност със 75:73 (16:17, 17:20, 19:21, 23:15) в черногорската столица Подгорица в двубой от петия кръг на Адриатическата лига.

Милър-Макинтайър бе титуляр и се отличи с 13 точки, 7 борби, 7 асистенции и 1 открадната топка за 35 минути на терена. Най-резултатен за гостите от Белград бе Неманя Недович с 24 точки, 3 борби и 3 асистенции.

Цървена звезда изоставаше с 52:58 след 30 минути игра, но по-силна последна четвърт осигури успеха на българския национал и съотборниците му.

Победата бе трета за Цървена звезда от началото на сезона в Адриатическата лига, като тимът заема пето място във временното класиране. Лидер е другият белградски гранд Партизан, който няма загуба след пет изминали кръга.