Старши треньорът на Ювентус - Масимилиано Алегри, коментира победата на отбора си с 1:0 в мача срещу Милан от 9-ия кръг на Серия “А”. Победата доближи “старата госпожа” на две точки от първото място, където преди началото на кръга се намираха “росонерите”.

Ювентус днес се защитаваше добре, а футболът е свързан с детайли. Въпреки че бяхме с човек повече, не започнахме добре второто полувреме. В последните минути ни липсваше търпение и позволихме на Милан да контраатакува. Те имат играчи като Рафаел Леао, чиято скорост може да неутрализира това численото предимство на съперника. Мина много време, откакто победихме Милан за последно, така че мога само да благодаря на моите играчи“, каза Алегри, цитиран от DAZN.

#Allegri: “La rabbia finale? Dovevamo gestire meglio il possesso. In superiorità numerica il Milan non doveva vedere palla”https://t.co/klGzdwnbxL