Несебър и дублиращият отбор на Лудогорец завършиха наравно 2:2 в интригуващ сблъсък от 10-ия кръг на efbet Лига. "Орлите" поведоха в самия край на първото полувреме с гол на Росен Иванов.

В 81-вата минута домакините изравниха чрез Никола Гавов, а 6 по-късно останаха с човек по-малко, след като техен футболист беше изгонен с червен картон. Логично последва натиск на разградчани, които вкараха второ попадение в първата минута на добавеното време, когато точен беше Димитър Илиев.

Гостите вече се виждаха победители, но футболистите на Николай Жечев не бяха казали последната си дума и в 93-тата минута Тодор Петров зарадва привържениците в Несебър, с което осигури точката на своя тим.

По този начин "небесносините" прекъснаха серията си от четири поредни загуби, но все пак остават в опасната зона на класирането със своите 7 точки. Лудогорец II остава на втората позиция с 21 пункта.