Преди минути в Червен бряг, местния Партизан спечели с 2:1 срещу Ком (Берковица). Срещата е от четвъртия кръг на Северозападната Трета лига. Ивайло Тодоров вкара за гостите, десетина минути след началото. В 70-ата минута съдията отсъди игра с ръка на Десислав Андреев от Ком и го отстрани с червен картон. След 180 секунди пак свири игра с ръка, този път на капитана Цветан Петков и отсъди дузпа, която Христо Димов вкара за 1:1. В 89-ата минута Алекс Чакъров от домакините стреля, топката рикошира в съперник и спря в мрежата за окончателния обрат – 2:1. В 95-ата минута играч на Ком стреля в гредата.

Веднага след края на двубоя, Асен Стефанов, президент на Ком (Берковица) каза пред Sportal.bg:

„Ком (Берковица) прекратява участие в Северозападна Трета лига. Жалба срещу съдийството няма да подаваме, защото не е в наш стил. Предлагам на отборите, които по програмата на първенството им предстои да срещнат Ком, да играят с нас приятелска среща на същата дата за да не губят тонус. Ако ние сме домакините, ще ги посрещнем, ако пък гостуваме, ще се явим на техния стадион. Ако има такива мачове и ние ги печелим, ще даваме премии на нашите футболисти, а и ще продължим да изплащаме заплатите им, както сме го правели досега. Както казах и преди няколко дни, 14 момчетата от състава са родени след 2000 година. Поели сме ангажимент към тези млади състезатели да ги развиваме като футболисти“.