Славия разгроми със 7:4 у дома Локомотив (София) в мач от втория кръг на първенството на ветераните зона София, в който Петър Димитров се отличи с четири попадения. "Белите" решиха рано крайния изход от двубоя, след като вратарят на гостите получи червен картон. В петата минута от дузпа се разписа Иван Редовски, откривайки резултата.

Между 21-вата и 32-рата минута на два пъти реализира Петър Димитров, а точен във вратата на "червено-черните" беше и Петър Василев.

След почивката Петър Димитров отбеляза още две попадения, а помощник-треньорът на представителния отбор Мартин Кушев вкара от дузпа. До момента славистите имат две победи в две срещи и пълен актив от 6 точки.

Състав на Славия: Радостин Станев, Михаил Захариев, Петър Василев, Самет Ашимов, Троян Радулов, Богомил Дяков, Георги Ковачев, Илия Илиев, Димитър Мутафов, Петър Димитров, Иван Редовски (като резерви Георги Бачев, Мартин Кушев, Радослав Минков, Димитър Шаламанов, Петър Динков, Ивайло Семерджиев, Мартин Керчев, Николай Николов, Дениз Йълмъз).