1:1 приключиха в Созопол, едноименния тим и Атлетик (Куклен). Срещата е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Четири червени картони вдигна съдията – три за гостите и един за домакините. Получи се здрава битка.

Атлетик излезе без някои от титулярите си. Домакините атакуваха през цялото време. Трудно обаче достигаха до чисто голово положение. Когато им се отдаваше възможност да вкарат, стражът на Атлетик Александър Витанов се справяше перфектно. Валентин Иванов все пак му вкара в 62-ата минута. От 70-ата набързо за нарушения с червени картони бяха отстранени вратаря на Куклен, съотборниците му Антон Коспартов и Александър Христев, както и Даниел Андреев от домакините. В 85-ата минута влезлия като резерва Георги Даскалски изравни резултата.