Партизан (Червен бряг) победи втория отбор на Етър с 1:0 във Велико Търново. Срещата е от осмия кръг на Северозападната Трета лига. Красимир Георгиев осигури трите точки в 76-ата минута, когато завърши с гол продължителен самостоятелен рейд. Силно начало за червенобрежката селекция на Цветомир Младенов.

Футболистите му бяха по-добри през първото полувреме. След почивката домакините владееха топката, но опасностите бяха пред вратата им. Пропуски за Партизан направиха Павел Челестинов, Алекс Чакъров и Христо Димов. В 65-ата минута, футболистите на Партизан имаха претенции за дузпа, но рефера не я свири. Малко след това топката влезе във вратата на Етър, но съдията не зачете попадението, отсъждайки засада. Накрая голмайстора Красимир Георгиев фаулира съперник и арбитърът свири дузпа за домакините. Светломир Събев обаче уцели гредата.