Черно море записа победа с 4:2 при гостуването си на Етър (Велико Търново) в мач от 26-ия кръг до 15 години. По два гола за успеха на “моряците” реализираха Серги Кешкерян и Николай Златев.

Домакините откриха резултата в 7-ата минута с далечен удар. В 17-ата Николай Златев центрира отляво, вратарят на Етър изби топката в гредата, а Серги Кешкерян я довкара за 1:1. В 25-ата минута след центриране от фаул на Николай Златев и последвалото разбъркване в наказателното поле, отново Кешкерян бе най-съобразителен и вкара за пълния обрат – 2:1.

Пет минути след почивката Николай Златев вкара директно от корнер за 3:1, а в 51-вата отново той направи 4:1. Алекс Костов проби мощно в наказателното поле, върна топката към точката на дузпата, където Златев с премерен удар прониза стража на домакините за четвърти път в мача. Пет минути преди края великотърновци намалиха, с което оформиха и крайния резултат.

В следващия кръг “моряците”, водени от Станислав Стоянов, приемат Ботев Пловдив. Мачът е на 8 май (сряда) от 11 ч.

Съставът на Черно море: Ангел Дочев (60-Никола Атанасов), Стефан Димов, Делян Илиев, Валентин Вълчев, Дойчин Маринов, Николай Златев (55-Милен Николов), Симеон Иванов (51-Богдан Тунчев), Берк Бейхан, Марин Петков (65-Велиян Момчилов), Серги Кешкерян, Алекс Костов

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!