След съдийска сеч Суворово изгуби от Балкан (Ботевград) с 1:3 финалния мач за Купата на аматьорската лига, игран на стадион „Ивайло” във Велико Търново.

Балкан откри от съмнителна дузпа, в 50-ата минута Любомир Михалев изравни, но две минути по-късно, отново след спорна дузпа ботевградци излязоха напред. Последваха пропуски на суворовци, а в последната минута Балкан стигна до трети гол след корнер.

„Никакви дузпи за тях. Разочаровани сме от решенията на съдията Георги Давидов, който свири в Първа лига.”, заяви за „Петел” изпълнителният директор на Суворово Гавраил Гавраилов.

Треньорите Мартин Христов и Живко Бояджиев пък допълниха: „Надиграхме ги, но нямахме шанс да вкараме още голове. Доволни сме от футбола, който показахме.”

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!