ЦСКА - София победи като домакин Черно море с 1:0 в среща от 11-ия кръг на Елитната група до 17 години. Точен за “червените” беше Мартин Андонов.

Двубоят започна равностойно, като чистите ситуации за гол през първото полувреме липсваха. Най-доброто положение се откри в края на първата част пред Мартин Андонов, но изстрелът му с глава мина над напречната греда. Така почивката дойде при нулево равенство.

Второто полувреме започна перфектно за домакините и те поведоха в 48-ата минута. Андонов бе на точното място, за да довкара избита топка от вратаря на “моряците”.  Гостите опитаха да отговорят, като най-добрата ситуация пред тях се откри в 75-ата минута. Емануил Няголов стреля от пряк свободен удар, но стражът на домакините се намеси и изби в корнер. До края на срещата повече попадения не паднаха и “червените” взеха трите точки.

След изиграването на 11-ия кръг ЦСКА - София събира 23 точки, докато Черно море остава с 12.