Главният съдия на изминалия двубой на Реал Мадрид срещу Севиля (1:1) признава пред Винисиус Жуниор, че е ощетил столичани.

Става дума за епизод от края на първото полувреме, който камерите на испанската секция на DAZN са заснели и споделиха. Вижда се как при излизането от терена нападателят на гостите изразява недоволството си от рефера Рикардо де Бургос Бонгоечея, а той му казва: “Сгреших, ясно е, че го направих, Вини. Да, казах ти”.

De Burgos Bengoetxea reconoce a Vinicius que se equivocó al no pitarle el penalti.

¿Para qué está el VAR?

¿Por qué no avisaron a De Burgos Bengoetxea de que era penalti?

Otra prueba más de que LaLiga española es un producto totalmente adulterado contra el Real Madrid. pic.twitter.com/t9ZrtLGflQ

— Alexis Rodríguez (@Alexis_RH_) October 23, 2023

Не е напълно ясно за каква ситуация разговарят двамата, като е възможно да става дума за положението в последните минути на първата част, в което бразилецът поиска дузпа за нарушение на Хесус Навас срещу него.

Many Real Madrid fans are angry that this foul from Jesus Navas on Vinicius Jr wasn’t called for a penalty. Thoughts? 🤔🇧🇷🇪🇸pic.twitter.com/iAX4qRtpVz