1:1 приключиха в Мездра, местния Локомотив и Вихър (Славяново). Срещата е от третия кръг на Северозападната Трета лига. Стана оспорван двубой, а съперниците завършиха с намалени състави. Гостите имаха превес през първото полувреме. Материализира го Митко Русанов с глава след центриране от фланга на Светослав Кръстев в 27-ата минута. Преди това съотборник му Жулиен Бенков можеше да вкара.

Секунди преди почивката, Кръстев изби топката от голлинията след шут на играч от Локомотив. 30 секунди след започване на втората част, юношата Павел Василев направи неуспешен опит да върне топката към Тони Паликрушев, състезател на домакините я овладя и изравни резултата. Последва доминация на „железничарите“, но без резултат. В 80-ата минута футболиста им Васил Сапунджиев и Илиан Джаров от Вихър се спречкаха и рефера им вдигна червени картони. Оставащото време просто се доигра.