Локомотив II (Пловдив) победи Родопа с 3:1 в Смолян. Срещата е от 13-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Влезлият като резерва Тодор Нейчев осигури успеха с две попадения. Стана равностоен мач. Съперниците си вкараха по един гол до почивката. След центриране от корнер, топката се удари в ръката на пловдивски футболист и капитана Теодор Стефанов вкара дузпата за домакините. Гостите проведоха атака от дясно, настана суматоха пред малкото наказателно поле и Божидар Костадинов промуши топката в мрежата за 1:1.

Кулминацията настъпи в заключителната част от мача. Пловдивчани проведоха контраатака по десния фланг, топката беше върната в наказателното, където влезлия преди секунди като резерва Тодор Нейчев я насочи в смолянската врата – 1:2. След около 120 секунди по един състезател от двата отбора се сблъскаха и паднали на тревата, потърсиха саморазправа помежду си. Мигновено се събраха всички футболисти, влязоха и от скамейките, но страстите бяха уталожени бързо. Съдията вдигна по един жълт картон на провинилите се. Малко след това, Локо достигна до трети гол, копие на втория и пак Нейчев се разписа.