Отборът на Черно море постигна домакински успех с 2:0 срещу Черноморец Бургас в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 15 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

След нулево първо полувреме, “моряците” на Станислав Стоянов откриха резултата в 51-вата минута. Автор на попадението стана Николай Златев. Младият талант се разписа с удар извън наказателното поле. В 60-ата минута Марин Атанасов се пребори за топката в наказателното поле, но бе фаулиран, а Николай Златев превърна отсъдената дузпа в гол.

В следващия кръг Черно море гостува на Добруджа. Срещата е от 11 часа на 10 март.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Галин Панев, Делян Илиев, Мартин Илиев (68-Валентин Вълчев), Николай Златев, Симеон Иванов, Берк Бейхан, Милен Николов 45-Серги Кешкерян), Марин Атанасов, Алекс Костов (60-Марио Маринков).

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!