Черно море остава еднолично на върха в Елитната група до 19 години. “Моряците”, водени от Мартин Христов, спечелиха дербито със Септември с 3:1 в мач от 19-ия кръг на шампионата, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

“Моряците” стартираха добре двубоя и още в 9-ата минута можеха да открият резултата, но Данаил Димов стреля с глава в аут от добра позиция. В 30-ата минута Антоан Вълчев обаче все пак успя да вкара за 1:0, а в 60-ата отново той реализира за 2:0. Класиката в мача оформи Денислав Ангелов, а гостите от Септември успяха да отбележат почетно попадение в 82-рата минута на срещата.

“Доволен съм от всички футболисти. Изиграхме двубоя тактически правилно и заслужено победихме. След третия гол можехме да отбележим още поне три попадения, но не успяхме да реализираме създадените ситуации”, каза след срещата треньорът на Черно море Мартин Христов.

Съставът на Черно море: Иван Дичевски, Виктор Попов, Даниел Стоянов, Георги Топалов, Мартин Дичев, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (80-Христо Иванов), Александър Георгиев (70-Велислав Василев), Данаил Димов (80-Балю Балев), Антоан Вълчев (72-Павел Георгиев), Денислав Ангелов)

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!