Хандбалистите на „Спартак” изгубиха от ”Осъм” с 22:28 (10:15) в мач от предпоследния кръг в "А”група за мъже в Ловеч.

Загубата обаче няма да е фатална, тъй като ако на 29 март нашите бият ”Пирин” (Гоце Делчев) във Варна, ще завършат четвърти след редовния сезон и ще играят в плейофите за титлата.

„Влязохме лошо в двубоя и след като изоставахме при 1:5, докрая бяхме догонващи. Седем минути преди края свалихме пасива им само на един гол, но направихме пропуски и това ни лиши от обрат.

Като цяло това е един от най-слабите мачове на отбора. Изтървахме много в атака, а неостаряващият им вратар извади над 15 положения.”, заяви президентът на спартаклии Росен Добрев.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!