Хандбалистите на „Спартак” ще гонят задължителна победа над „Чардафон” във втората среща за бронзовите медали в „А” група, за да изравнят резултата в серията.

Вторият мач е на 12 май (неделя) от 17 часа в залата на Първа езикова гимназия.

В първата среща габровци спечелиха с 28:24 (15:9) у дома.

„В 8-ата минута на второто полувреме изравнихме при 15:15, но после допуснахме много непредизвикани грешки и те отново са откъснаха. Надявам се във Варна да покажем коренно различно игрово поведение и да сме концентрирани.”, заяви треньорът на спартаклии Веселин Станков.

Ако варненци спечелят в неделя, третата решителна среща за бронза ще е на 19 май в Габрово.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!