Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов говори пред официалния сайт на клуба след емоционалната победа над Янтра (Габрово) (2:1) в последния кръг на Втора лига.

"Разделихме си по едно полувреме. През първата част те бяха доминиращият отбор, ние бяхме несигурни и допуснахме евтин гол. След почивката показахме характер. Имахме и доза късмет, но най-важното е, че се възползвахме от нашите шансове.

Загубихме няколко мача доста нелепо – като с Лудогорец II и Пирин Благоевград. Но в последните две седмици показваме различно лице и характер – в мачовете с Монтана и сега с Янтра.

Още не знам каква е ситуацията с Преслав Антонов, той напусна на почивката с контузия на крака. В средата на седмицата състоянието му ще ни стане ясно и ще видим дали ще можем да го използваме в следващия мач", довери Краси Бислимов.

Спартак (Плевен) е седми в класирането с 16 точки. Следващата неделя (6 октомври) приема Миньор (Перник) у дома.