Наставникът на Септември (София) Николай Митов даде мнението си след загубата с 1:2 от Арда (Кърджали) в efbet Лига. Според бившия треньор на Левски домакините са спечелили мача благодарение на своята комбинативност.

"Имаше 30 минути равностойни - лъжем се, гледаме се двата отбора, но ние допуснахме два много лесни гола. Имахме ситуации, които не развихме във фаза атака, преди те да вкарат гол. Елементарни голове, не подценявам головете на противника, но направихме елементарни грешки. Второто полувреме малко вабанк излязохме, но имахме малшанс. Атакувахме, още много работа имаме в двете фази.

Зелени сме, няма какво да говорим, зелени сме. Те играят отдавна, биха ни с комбинативността. Когато трябваше да я изиграят, я изиграваха. Ние - не. Не сме достигнали още това тяхно ниво. Ако бяхме вкарали по-рано гол, можеше да стане работата. Като взимаме точки, ще израстваме повече. Анализираме грешките, няма лесни мачове. Купата е различно, да, отиваме да спечелим мача", заяви Николай Митов на "Арена Арда".