Бенфика си тръгна доволен от Белград, след като би Цървена звезда с 2:1.

"Орлите" си осигуриха успеха още преди почивката. Турският национал Керем Актуркоглу откри резултата в 9-ата минута, като бе най-съобразителен в наказателното поле и вкара с плътен удар в долния ляв ъгъл за 0:1.

В 29-ата минута другият турчин в Бенфика също бе точен. Оркун Корчку вкара от пряк свободен удар от границата на наказателното поле, като завъртя топката над стената и тя влезе неспасяемо до десния стълб на вратата.

Цървена звезда бе по-активен след почивката и стигна само до хубаво положение на Насер Джига и до падане на Шериф Ндиайе в наказателното поле, за което не бе отдъсена дузпа. В 86-ата минута Милсон от тима от Белград бе изведен зад защитата и с удар покрай вратаря Анатолий Трубин направи 1:2.