Септември (Тервел) победи Доростол с 2:0 в Силистра за шести пореден успех и с пълен точков актив се утвърди на върха. Срещата е от седмия кръг на Североизточната Трета лига. Димитър Михалев и Владислав Мирчев осигуриха поредните три точки. Първият вкара двата гола след пасове на вторият. Заслужен успех за селекцията на Георги Иванов-Геша с оглед събитията на терена. Футболистите му бяха по-дейни, повече атакуваха, имаха и още положения за гол. Мирчев получи топката на левия фланга и подаде пред вратата, където Михалев откри резултата в последните секунди на първото полувреме. Същото се повтори и в 53-ата минута за окончателното 0:2. Домакините проведоха опасни контраатаки и отправиха няколко удара, но топката преминаваше на сантиметри от външната страна на вратата. Накрая тервелския страж Христо Ковачев спаси дузпа.