Кадър: Диема Спорт

Черно море и Лудогорец завършиха 1:1 първлото полувреме на мач аот 31-вия кръг на Първа лига на стадион "Тича" във Варна.

Резултата откри Георги Илиев в 20-ата минута, а в 34-ата Драгош Григоре изравни.

В началото гостите организираха опасна атака след пробив отляво на Вандерсон, но никой от съотборниците му не успя да засече прострелното центриране по земя, пише Sportal.bg.

Постепенно "моряците" се изнесоха в по-предни позоции и на свой ред осъществиха две добри атаки през зоната на Сисиньо, но те бяха спрени заради тънки засади.

По-добрата игра на моряците даде резултат в 20-ата минута. Тогава домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар на 25 метра пред вратата на разградчани. Георги Илиев стреля над стената и вкара -1:0 за Черно море.

В 31-ата минута Лудогорец отправи първия шут по посока на Дюлгеров. Виктор Генев не успя да играе с топката след центриране на Вандерсон от фаул, но от 3-4 метра Моци стреля в аут. Само две минути по-късно варненци като по чудо не вкараха втори гол. Те разиграха добре след изпълнение на фаул, последва центриране отдясно към Василев, който намери Пламен Димов, защитникът стреля с глава от 2-3 метра, но в аут.

В ответната атака, дошла в 34-ата минута, Лудогорец изравни. Разградчани спечелиха корнер, последва центриране на близката греда, където Григоре бе изпуснат и с глава направи 1:1.

Съставите:

ЧЕРНО МОРЕ: 25. Дюлгеров, 5. Станчев, 70. Димов, 4. Генев, 41. Кононго, 38. Ндонгала, 7. Андраде, 21. Илиев, 71. Панайотов, 72. Родриго, 10 Василев

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 4. Сисиньо, 30. Моци, 21. Григоре, 3. Недялков, 12. Анисе, 18. Дяков, 77. Попа, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 70. Шверчок

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!