Българският защитник Димитър Папазов игра цял мач за Болоня при домакинската загуба с 3:4 от Шахтьор (Донецк) в Младежката Шампионска лига.

18-годишният бивш футболист на Ботев (Пловдив) не успя да помогне на италианския тим, който допусна поражение в последната минута. Шахтьор поведе в 9-ата минута с гол на Виктор Цуканов, а Томазо Ебоне изравни от дузпа в 27-а минута. В 37-ата минута Олександър Ломага отново изведе украинците в резултата, но Болоня направи обрат през втората част с голове на Алесандро Де Лука и Лоренцо Менегацо. Цуканов възстанови равенството с втория си гол в мача, а Богдан Трифаненко донесе победата на гостите с попадение в последната минута.

😍 #Shakhtar U19's incredible victory in Italy and the deciding goal in the 90th minute 🔥

⚽️ Watch Viktor Tsukanov's brace, Oleksandr Lomaha's well-placed shot and Bohdan Tryfanenko's winning goal in the 90th minute of the game 👏#UYL @UEFAYouthLeaguepic.twitter.com/DNIu8hf99H