Българският вратар Александър Андреев бе на вратата на Жирона при победата с 2:0 на испанците у дома срещу Фейенорд в младежката Шампионска лига. Жирона спечели с голове след почивката. Ориол Агилера бе точен за 1:0 в 60-тата минута, а Минсу Ким реализира второто попадение три минути преди края. В 77-мата минута Енрик Гарсия от Жирона получи червен картон, но това не спря каталунците по пътя към втората им победа от два мача от началото на турнира.

Андреев и компания заемат пета позиция в класирането с пълен актив от 6 точки. В първия кръг на турнира Андреев отново не допусна гол във вратата си - този път при победата с 2:0 на Жирона като гост срещу Пари Сен Жермен през септември. Тогава Жирона пак завърши мача с 10 души заради червен картон на свой футболист при резултат 1:0, но отново вкара гол след това и спечели срещата.

18-годишният Александър Андреев премина в младежкия тим на Жирона това лято, след като преди това бе играч на Септември (София).