Едва в осмия кръг Каляри стигна до първата си победа у дома в среща от Серия “А”. Тимът надви Торино с 3:2 в драматичен сблъсък, белязан от два обрата. След него островитяните могат да си отдъхнат, тъй като събраха 9 точки, а и като цяло са в серия от четири мача без загуба във всички турнири. За “биковете” пък това е трето поредно поражение в шампионата - всичките с 2:3.

Николас Виола вкара за 1:0 след 38 минути, но след само три Антонио Санабрия изравни с глава.

Карол Линети дори даде предимство на Торо в 55-ата, но после домакините успяха да отговорят с две попадения. Бившият защитник на Лудогорец Хосе Луис Паломино реализира за 2:2 в 74-тата, а след още четири минути съотборникът му Роберто Пиколи принуди Саул Коко да си отбележи автогол.