Бившите националки Елица Атанасийевич и Христина Вучкова и турският гранд Фенербахче Медикана (Истанбул) записаха четвърта поредна победа в местната Султанлар Лига. Воденият от Марко Фенолио тим надигра категорично като домакин Бешикташ с 3:0 (25:14, 25:20, 25:13) в мач от 4-ия кръг, който се игра в зала "Бурхан Фелек" пред 2200 зрители.

Така Фенербахче остава начело във временното класиране с 12 точки (4 победи). Бешикташ е осми с 6 точки (2 победи, 2 загуби).

Христина Вучкова се отчете с 14 точки (1 ас, 4 блокади), като бе втора по резултатност. Елица Василева се появи на терена във втората част и остана като титуляр в третия гейм, като записа 3 точки (2 блокади). Най-голям актив реализира Мелиса Варгас със 17 точки (4 аса). За съперника Олива Рожански и Бегюм Качмаз завършиха с по 6 точки (2 аса).

В следващия кръг Фенербахче среща Еджзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул), на 26 октомври (събота) от 18:00 ч.