Отборът на Орландо Меджик започна с убедителна победа новия сезон в НБА, след като се наложи със 116:97 при гостуването си на Маями Хийт. Гостите стигнаха до успеха в третата четвърт, когато надиграха съперника си с 21 точки разлика.

Паоло Банчеро бе най-резултатен за победителите завършвайки с дабъл-дабъл от 33 точки и 11 борби. Германското крило Франц Вагнер вкара 23, а Гари Харис се включи с 18 точки от пейката.За Маями Тери Розиър вкара 19 точки. С 15 се отчете Никола Йович, а Тайлър Хиро остана с 14 точки. Голямата звезда на отбора Джими Бътлър бе далеч от стандартите си като вкара само 1 от 8 опита за стрелба от средно разстояние. Това е едва петият случай в кариерата му, когато е играл поне 24 минути и вкарал три или по-малко точки.