Челси разгроми с огромна лекота слабака Бароу с 5:0 в мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на лигата в Англия.

Финалистът от последното издание на турнира тотално доминираше срещу четвъртодивизионния противник и можеше запише и двуцифрен успех. "Сините" поведоха още в 8-ата минута, кагото Жоао Феликс комбинира с Кристофър Нкунку и той вкара за 1:0.

Бившият футболист на РБ Лайпциг се разписа отново в 15-ата минута, когато завършващото подаване дойде от Мало Густо.

В 28-ата минута Пол Фарман си вкара автогол за 3:0. Млако след почивката украинецът Михайло Мудрик асистира за Педро Нето - 4:0!

Четвърт час преди края на редовното време Нкунку оформи свой хеттрик пред изпадналите в екстаз фенове на препълнения „Стамфорд Бридж“.

Астън Вила пък победи Уикъмб  като гост с 2:1 с голове на Емилиано Буендия и Йон Дуран от дузпа. За домакините точен беше Ричард Коне.