Комо записа първата си победа в Серия "А" след завръщането си в италианския елит. Новакът, воден от легендата Сеск Фабрегас, надви Аталанта като гост с 3:2 в мач от 5-ия кръг на първенството. Тимът вече има 5 точки и е на 15-ото място във временното класиране. Аталанта пък остава 12-и, с точка повече.

Както е известно, срещата трябваше да се изиграе в понеделник, но беше отложена с 24 часа заради буря.

Домакините поведоха в 18-ата минута. Давиде Дзапакоста с премерен шут от границата на наказателното поле откри резултата.

Секунди след почивката обаче Габриел Стефеца изравни, а в 54-ата минута Нико Пас с помощта на рикошет в тялото на защитник насочи топката неспасяемо в долния ляв ъгъл на Карнезеки - 1:2.

В 58-ата минута вездесъщият Пас намери Алиеу Фадера с отличен пас зад отбраната на Богинята. След серия от финтове нападателят реализира за 1:3 и обля с леден душ трибуните.

Силите на Аталанта стигнаха само за почетен гол. Вкара го  Адемола Луукман от дузпа в добавеното време.