Тази нощ се изиграха 10 мача от програмата на НБА. Най-голямата изненада беше победата на Чикаго Булс като гост на Милуоки Бъкс със 133:122.

Орланджо Меджик нямаше проблеми в домакинството си на Бруклин Нетс - 116:101. "Магьосниците" направиха силно второ полувреме, а над всички със своите 29 точки беше грманският национал Франц Вагнер.

Торонто Раптърс се наложи над Филаделфия 76ърс със 115:107. За канадския тим най-резултатен беше Скоти Барнс с 27 точки, а Кели Убре отбеляза 28 за Фили.

Атланта Хоукс записа втори пореден успех, след като надви Шарлът Хорнетс със 125:120. Лидерът на "ястребите" Трей Йънг остана близо до "трипъл-дабъл" с 38 точки, 10 асистенции и 8 борби, а ЛаМело Бол игра много силно за гостите и завърши с 34 точки.

Кливланд Кавалиърс победи Детройт Пистънс със 113:101 в първото си домакинство за сезона. Най-резултатен в двубоя с 33 точки беше Кейд Кънингам от Детройт. За "буталата" това беше втора загуба след тази от Индиана Пейсърс.

Ню Йорк Никс разгроми именно Индиана със 123:98. Джейлън Брънсън вкара 26 точки за победителите, а по 21 добавиха Микал Бриджис и Карл-Антъни Таунс.

Милуоки Бъкс допусна домакинско поражение от Чикаго Булс със 122:133. "Биковете" доминираха през второто полувреме и стигнаха до успеха, водени от Коби Уайт, който наниза 35 точки. Звездата на Милуоки Янис Адетокунбо реализира 38 точки и хвана 11 борби, но това не спаси "елените" от поражение.

Хюстън Рокетс победи със 128:108 срещу Мемфис Гризлис. Решаваща беше третата част, спечелена от "ракетите" с 39:18. Джа Морент завърши с 24 точки за Мемфис, но "гризлитата" регистрираха първа загуба.

Голдън Стейт Уориърс срази Юта Джаз със 127:86. "Воините" спечелиха всяка от отделните части и постигнаха най-убедителната победа тази нощ. Стеф Кърси завърши с 20 точки, 4 асистенции и 3 борби, а Бъди Хийлд беше най-резултатен с 27 точки.