Баскетболният тим на Варна за ветерани спечели златните медали в международния турнир в памет на "Христо Борисов". На финала Иван Друмев, Левен Белберов, Владо Маринов-Елвиса и сомпания се наложиха над тима на Струмица (Македония) с 56:50 т. Този успех им гарантира първото място. На трета позиция се класира отборът на Одеса, който спечели с 15 точки разлика срещу Люлебургас (Турция).

В последната среща от женския волейболен турнир за ветерани в памет на Илия Капитанов, тимът на Ставри Димитров – Спартак, победи гостите от Кипър с 3:0. Двата тима играха извън програмата на турнира, защото участваха с девически тимове. При жените във волейбола титлата е за Одеса, пред Варна и гостите от Миджели от Румъния.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТ СПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!