Българинът Валентин Антов изигра цял мач при поражението на клубния си Кремонезе срещу тима на Бреша с 2:3 в среща от 7-ия кръг на италианската Серия “Б”.

Загубата отдалечи “кремавите” от зоната на директната промоция за изкачване в елита на Ботуша, като се смъкнаха до осмото място, което дава право на участие в плейофите след края на редовния сезон.

Антов и компания започнаха много лошо, като инкасираха три безответни гол до почивката. Те бяха отбелязани от Микеле Бесаджо (6'), Дженаро Борели (34') и Матиас Верет (39').

Гостите опитаха да се върнат след почивката, но много късно успяха да вкарат два гола, с които да намалят изоставането си. Първо се разписа Марко Насти (71'), а след него Кристиан Буонаюто (81') също вкара.

До края не падна нов гол и в крайна сметка отборът на Кремонезе допусна третата си загуба от началото на сезона.