Куп легенди на световния футбол, сред които и Димитър Бербатов, се събраха за много интересен демонстративен двубой, игран в Корея. Срещата, организирана от гейминг компанията Nexon, имаше оригинален замисъл, като единият отбор, носещ името FC Spear, бе съставен само от офанзивни футболисти, а другият - Shield United, изобилстваше от качествени защитници и дефанзивни халфове. Така се стигна до изключителна интересната комбинация, в която Димитър Бербатов и Дидие Дрогба действаха като централни защитници, а Тиери Анри и Карлос Тевес започнаха съответно като ляв и десен бек. Ривалдо, Фелаини и Кака действаха в халфовата линия, а в нападение стартираха Алесандро Дел Пиеро, Луиш Фиго и Еден Азар.

Атаката на Shield United пък бе водена от Туре Яя, а по крилата действаха Йон Арне Рийзе и Кларънс Зеедорф.

Интересното е, че победата бе именно за този тим, който спечели с 4:1. През първото полувреме Туре Яя и Зеедорф дадоха аванс от два гола на отбора си. Йоо-Хо Парк и Хавиер Масчерано докараха резултата до 4:0, а Парк Джи-Сун реализира почетното попадение за FC Spear от дузпа в 85-ата минута.

Ето и стартовите състави:

FC Spear: Бюнг-Джи, Анри, Бербатов, Дрогба, Тевес, Ривалдо, Фелини, Кака, Азар, Дел Пиеро, Фиго

Shield United: Ван дер Сар, Канаваро, Видич, Фърдинанд, Масчерано, Пирло, Бонучи, Пуйол, Рийзе, Туре Яя, Зеедорф