Брест продължава със силните си изяви в Шампионска лига. Френският дебютант в турнира успя да спре Байер Леверкузен - 1:1.
"Аспирините" започнаха агресивно и поведоха в 24-ата минута. Йонас Хофман изведе Флориан Вирц сам срещу вратаря Марко Бизот. Германският национал с удар от дъгата на наказателното поле изпрати топката във вратата за 0:1.

Отново Вирц само 5 минути по-късно слаломира между няколко футболисти и стреля, но слабо и в ръцете на Бизот.

Брест успя да изравни резултата в 39-ата минута. Мади Камара намери Пиер Лес-Мелу на границата на наказателното поле, а той стреля от въздуха изпрати топката в долния десен ъгъл на вратата на Матей Коварж за 1:1.

В другия ранен мач Аталанта и Селтик изненадващо завършиха 0:0.  над 70% от мача италианският тим владееше инциативата, но така и не успя да преодолее отбраната на "детелините", зад която стоеше непробиваемият Каспер Шмайхел.