Воденият от Станимир Стоилов тим на Гьозтепе продължава силното си представяне в турската Суперлига. Новакът записа втора поредна победа в първенството. "Гьоз-Гьоз" се наложи над Кайзериспор с 3:0 пред препълнените трибуни на стадион "Гюрсел Аксел" в среща от 6-ия кръг.

След този успех Мъри и хората му имат 9 точки и са шести във временното класиране. Те все още нямат загуба - 2 победи и 3 равни, голова разлика 8:3.
Таха Алтъкардеш откри резултата още в 13-ата минута. Секунди преди почивката Хуан покачи на 2:0. Доган Ердоган оформи крайния резултат в добавеното време на мача.

Кайзериспор, за който като титуляри започнаха бившите футболисти на Левски и ЦСКА Мехди Бурабия и Дюкенс Назон, е 17-и с три точки.

Emeklerinin karşılığını almak; Paha Biçilemez!