Ювентус и Наполи завършиха наравно 0:0 в дерби от 5-ия кръг на Серия "А".  Зрителите останаха разочаровани от изнесената продукция от двата гранда.

Интересните положения се брояха на пръстите на едната ръка.
Домакините владееха топката през по-голямата част от началото на мача, но трудно намираха пролуки в сгъстената защита на гостите. В 35-ата минута вратарят на Наполи Алекс Мерет получи мускулна травма и беше заменен от Елия Каприле.

Ювентус стигна до най-добрата си възможност в 70-ата минута. Тогава Андреа Камбиазо напредна и намери Коопмайнерс. Нидерландецът беше на отлична позиция, но нанесе слаб удар.

В 89-ата минута Тимъти Уеа получи в наказателното поле и нанесе удар, който след рикошет излезе в корнер.

Все пак "бианконерите" продължават една положителна серия - това беше пети пореден двубой без допуснат гол в първенството. Торинският гранд обаче остава зад днешния си съперник в класирането. Старата госпожа има 9 точки и заема 4-о място, докато южняците са с точка повече.