АПОЕЛ (Никозия) не успя да запише победа в основната фаза на Лигата на конферециите и от втория опит. Шампионът на Кипър загуби домакинството си на Борац (Баня Лука) с 0:1. Българският национал Георги Костадинов остана на резервната скамейка на домакините и не се появи в игра.

АПОЕЛ има за какво да съжалява, тъй като диктуваше събитията на терена през по-голяма част от мача и създаде куп положения, но бе доста ялов пред гола. Домакините успяха да отбележат в 24-тата минута, но попадението на Радосав Петрович бе отменено заради засада.

Борац обаче изчака своя шанс и успя да нанесе своя удар в 63-ата минута. Тогава Щефан Савич с прекрасно изпълнение от фаул прати топката в мрежата за 0:1, като това се оказа и победния гол в мача.

С този успех Борац събра актив от 4 точки и излезе на 8-ото място във временното класиране. АПОЕЛ пък се намира на 23-тото място в таблицата с 1 точка в актива си.