Отборите на Бетис и Копенхаген не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 3-ия кръг на основната фаза на Лигата на конференциите. Гостите си тръгнаха с ценна точка от "Бенито Вийямарин".

Бетис пръв поведе в мача още в 8-ата минута. Ез Абде се разписа със супер шут от близо 30 метра.

След това домакините продължиха да доминират, но така и не материализираха превъзходството си, добавяйки втори гол на сметката си.

Затова и испанците бяха наказани. В 76-ата минута Ектор Белерин спъна Кевин Дикс за дузпа, потрпевшият сам изпълни наказателния удар и отбеляза за 1:1.

След това равенство Бетис се намира на 27-ото място в класирането с актив от 1 точка. Копенхаген е със същия актив, но две места по-напред в таблицата.