Отборите на Комо и Парма завършиха наравно 1:1 на „Джузепе Синигалия“ в сблъсъка на новаците в Серия "А" от осмия кръг на италианския елит.

Двете попадения дойдоха още през първото попадение и бяха отбелязани от 20-годишни таланти. Първи до гол стигнаха гостите, които в 20-ата минута организираха контраатака, в чийто край Анже-Йоан Бони се разписа грациозно с пета. Точно преди почивката обаче домакините успяха да възстановят равенството благодарение на Нико Пас. Новоизлюпеният аржентински национал се възползва от неуспешен шпагат на Ботонд Балог и със силен шут по земя осигури точката на своя отбор.

What a week for Nico Paz 🤩

Tuesday: Argentina debut and an assist for Lionel Messi 🇦🇷🤝

Saturday: First #SerieA goal and Player of the Match ⚽ pic.twitter.com/A2WjAVWmSb

— Lega Serie A (@SerieA_EN) October 19, 2024

Така двата тима остават съседи в класирането, където Комо е 14-и с 9 точки, а Парма е на 15-ото място със 7 пункта след шестия си пореден мач без успех.

Снимки: Gettyimages